Izpārdots

PULSA OKSIMETRS EVOLU EV4001

EVOLU pirksta pulsa oksimetrs- pārnēsājama, neinvazīva ierīce, kas paredzēta, lai uz vietas pārbaudītu arteriālo hemoglobīna skābekļa piesātinājumu (SpO2) un pulsa ātrumu slimnīcās, medicīnas iestādēs un mājās.

Komplektā iekļauts:
Mērījuma ierīce, aukliņa, uzglabāšanas maisiņš, 2AAA baterijas, lietošanas rokasgrāmata

Lietošana:

Vienu pirkstu pilnībā ielieciet pulsa oksimetra pirksta kamerā. Ja pirkstu pilnībā neievietojat kamerā, mērījumi būs neprecīzi. Nagam jābūt pavērstam uz augšu. Atlaidiet skavu un nospiediet ieslēgšanas pogu, lai ieslēgtu pulsa oksimetru. Sekojiet līdzi, lai mērīšanas laikā pirksts būtu nekustīgs. Tāpat nav ieteicams izmantot šo instrumentu sporta aktivitāšu laikā, jo kustība var izraisīt neprecizitātes. Kad rādījums stabilizējas, ekrānā nolasiet izmērītās skābekļa piesātinājuma un pulsa vērtības. Pēc pirksta noņemšanas pulsa oksimetrs automātiski izslēgsies pēc 10 sekundēm.

  1. Produktam nav atsauksmju.
+ Pievienot atsauksmi
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info